Orędzia Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata – 2006

[1998] [1999] [2000] [2001] [2002] [2003] [2004] [2005] [2007] [2008]

FILM DVD (lub VHS) O OBJAWIENIACH MATKI BOŻEJ

25 lat objawień Matki Bożej - płyta DVDR

Autentyczne listy Ojca Świętego Jana Pawła II o Medziugorju

Rekolekcje w oparciu o orędzia Matki Bożej

Pielgrzymki – terminy, ceny, program

Dane do odbioru radia MIR przez satelitę


25.01.2006

25.02.2006

18.03.2006

25.03.2006

25.04.2006

25.05.2006 25.06.2006 25.06.2006 25.07.2006 25.08.2006
25.09.2006 25.10.2006 25.11.2006 25.12.2006 25.12.2006

Orędzie Matki Bożej w Medziugorju z 25 grudnia 2006

Drogie dzieci, dziś znowu przynoszę wam nowonarodzonego Jezusa w moich ramionach. On jest Królem Nieba i Ziemi, On jest waszym pokojem. Drogie dzieci, nikt nie może dać wam pokoju tak jak On, który jest Królem pokoju. Oto dlaczego adorujcie Go w waszych sercach, wybierzcie Go, a będziecie mieć radość w Nim. On pobłogosławi was swoim błogosławieństwem pokoju. Dziękuję że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Doroczne ukazanie się Matki Bożej Jakowowi Colo
Maryja objawiła mu się trzymając w ramionach Dzieciątko Jezus. Objawienie rozpoczęło się o godzinie 15.23 i trwało 6 minut. Gospa przekazała mu następujące orędzie:
Drogie dzieci dziś jest wielki dzień radości i pokoju. Cieszcie się ze Mną. Drogie dzieci, w szczególny sposób wzywam was do świętości w waszych rodzinach. Pragnę drogie dzieci, aby każda z waszych rodzin stała się święta i aby radość Boża i pokój, który Bóg wam dziś zsyła w szczególny sposób, zaczęły królować i zapanowały w waszych rodzinach. Drogie dzieci, otwórzcie wasze serca w tym dniu łaski, zdecydujcie się na Boga i umieśćcie Go na pierwszym miejscu w waszej rodzinie. Ja jestem waszą Matką. Kocham was i udzielam każdemu z was mojego matczynego błogosławieństwa.

 

Orędzie Matki Bożej z 25 listopada 2006
Drogie dzieci, dziś znowu zachęcam was: módlcie się, módlcie się, módlcie się. Drogie dzieci, kiedy się modlicie, jesteście blisko Boga i On udziela wam pragnienia wieczności. To jest czas, kiedy możecie mówić więcej o Bogu i robić więcej dla Boga. Oto dlaczego nie stawiajcie oporu, lecz pozwólcie Mu, drogie dzieci, prowadzić was, zmieniać i wejść w wasze życie. Nie zapominajcie, że jesteście wędrowcami w drodze ku wieczności. Właśnie dlatego, drogie dzieci, pozwalajcie Bogu prowadzić was, jak pasterz swe stado. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 października 2006:   

Drogie dzieci, dziś Pan pozwolił mi powiedzieć wam na nowo, że żyjecie w czasie łaski. Nie jesteście świadomi, drogie dzieci, że Bóg daje wam wielką szansę nawrócenia się i życia w pokoju i w miłości. Jesteście tak zaślepieni i przywiązani do rzeczy ziemskich i myślicie o życiu na tej ziemi. Bóg wysłał mnie, abym was poprowadziła ku życiu wiecznemu. Ja, drogie dzieci, nie jestem zmęczona, nawet gdy widzę, że wasze serca są ociężałe i utrudzone wszystkim, co jest łaską i darem.

Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 września 2006:
Drogie dzieci, dziś znowu jestem z wami i zachęcam was wszystkich do całkowitego nawrócenia. Zdecydujcie się na Boga, drogie dzieci, a znajdziecie w Bogu pokój, jakiego szuka wasze serce. Naśladujcie życie świętych i niech oni będą dla was przykładem. A ja będę wam dodawać otuchy tak długo, jak długo Wszechmogący pozwoli mi być z wami. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej w Medziugorju z 25 sierpnia 2006:
Drogie dzieci, dziś znowu zachęcam was do tego, abyście się modlili, modlili, modlili. Jedynie na modlitwie zbliżycie się do Mnie i do mojego Syna i zobaczycie, jak krótkie jest to życie. W waszym sercu zrodzi się pragnienie Nieba. Radość zacznie królować w waszym sercu i modlitwa wytryśnie z niego jak ze źródła. W waszych słowach będzie jedynie dziękczynienie dla Boga, gdyż On was stworzył i pragnienie świętości stanie się dla was rzeczywistością. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej w Medziugorju z 25 lipca 2006:

Drogie dzieci, w tym czasie nie myślcie wyłącznie o wypoczynku waszego ciała, lecz szukajcie również czasu dla waszej duszy, drogie dzieci. Niech Duch Święty przemawia do was w ciszy, pozwólcie Mu was nawrócić i przemienić. Ja jestem z wami i przed Bogiem oręduję za każdym z was. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

 

Orędzie dane Ivance 25 czerwca 2006:

Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie. Módlcie się, módlcie się, módlcie się...

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 czerwca 2006 (25 rocznica Orędzi):

Drogie dzieci, z wielką radością w sercu dziękuję wam za wszystkie modlitwy, jakie w tych dniach ofiarowaliście w moich intencjach. Wiedzcie, drogie dzieci, że nie będziecie tego żałować ani wy, ani wasze dzieci. Bóg was wynagrodzi wielkimi łaskami i zasłużycie na życie wieczne.

Jestem blisko was i dziękuję wszystkim tym, którzy w ciągu tych lat przyjęli moje orędzia, wprowadzili je w życie i zdecydowali się na świętość i pokój. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 maja 2006:
Drogie dzieci, dziś znowu zachęcam was do życia orędziami, jakie wam daję. Zdecydujcie się na świętość, drogie dzieci i myślcie o raju. Jedynie w ten sposób będziecie mieć w waszych sercach pokój, którego nikt nie będzie mógł zniszczyć. Pokój to dar, którego Bóg udziela na modlitwie. Drogie dzieci, szukajcie i pracujcie ze wszystkich waszych sił, aby pokój zwyciężył w waszych sercach i w świecie. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 kwietnia 2006:
Drogie dzieci, dziś znowu zapraszam was, abyście bardziej zaufali mnie i mojemu Synowi. On odniósł zwycięstwo poprzez swoją śmierć i zmartwychwstanie i On was wzywa, abyście za moim pośrednictwem mieli udział w Jego radości. Wy nie widzicie Boga, drogie dzieci, ale kiedy się będziecie modlić, odczujecie Jego bliskość. Ja jestem z wami i, przed Bogiem, oręduję za każdym z was. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 marca 2006:
"Odwagi, drogie dzieci! Postanowiłam prowadzić was po drodze świętości. Odrzućcie grzech i wejdźcie na drogę zbawienia, drogę, jaką wybrał mój Syn. Poprzez każdą z waszych udręk i każde z waszych cierpień Bóg znajdzie dla was drogę radości. Dlatego, módlcie się, drogie dzieci! Jesteśmy blisko was dzięki naszej miłości. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie."

 

Doroczne ukazanie się Matki Bożej Mirjanie Dragicević-Soldo, 18 marca 2006

Widząca Mirjana Dragicević-Soldo miała codzienne objawienia od 24 czerwca 1981 do 25 grudnia 1982. Podczas ostatniego objawienia, kiedy matka Boża powierzyła jej 10 tajemnicę, obiecała jej ukazywanie się odtąd jeden raz w roku, w dniu jej urodzin, 18 marca. Wielu pielgrzymów zgromadziło się na modlitwie we Wspólnocie Cenacolo. Matka Boża ukazała się o godzinie 13:59 do 14:04. Przekazała następujące orędzie:

 

Drogie dzieci! W tym czasie Postu zachęcam was do  wewnętrznego wyrzeczenia. Drogą do tego jest miłość, post, modlitwa i dobre dzieła. Jedynie przez całkowite wewnętrzne wyrzeczenie rozpoznacie Bożą miłość i znaki czasu, w którym żyjecie. Będziecie świadkami tych znaków i zaczniecie o nich mówić. Pragnę was do tego doprowadzić.

Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej w Medziugorju z 25 lutego 2006:

Drogie dzieci, w tym czasie łaski Wielkiego Postu zapraszam was do otwarcia waszych serc na dary, jakich Bóg pragnie wam udzielić. Nie bądźcie zamknięci, lecz przez modlitwę i wyrzeczenie, powiedzcie "tak" Bogu, a On obdaruje was hojnie. Tak samo jak na wiosnę ziemia się otwiera na ziarno i przynosi owoc stokrotny, tak samo wasz Ojciec Niebieski udzieli wam darów w obfitości. Ja jestem z wami i kocham was, drogie dzieci, miłością czułą. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej w Medziugorju z 25 stycznia 2006:

Drogie dzieci, dziś znowu zapraszam was do tego, byście byli nosicielami Ewangelii w waszych rodzinach. Nie zapominajcie, drogie dzieci, o czytaniu Pisma Świętego. Połóżcie je na widocznym miejscu i dawajcie świadectwo waszym życiem, że wierzycie i że żyjecie Słowem Bożym. Ja jestem blisko was poprzez moją miłość i oręduję za każdym z was przed moim Synem.
Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 


Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne 41-706 Ruda Śląska 6 Halemba, ul. 1-go Maja 18 zaprasza na PIELGRZYMKI do Medziugorja – POSIADA KONCESJĘ I WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

W ramach kosztów: obowiązkowa wiza, przejazd autobusem, ubezpieczenie, opłata sześciu noclegów w Medziugorju, 5 gorących posiłków (oprócz pierwszego dnia). Zgłoszenia i informacje: tel./fax: (032) 2422390 (od 11.00 do 15.00) lub 2426833; (od 17.00 do 22.00), tel. (032) 2424390, tel. kom. 0601-471527 lub 0501-340285.

ISTNIEJE  MOŻLIWOŚĆ PODSTAWIENIA AUTOBUSU W KAŻDEJ MIEJSCOWOŚCI W POLSCE – DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP PIELGRZYMKOWYCH Z PARAFII, GRUP MODLITEWNYCH, SZKÓŁ I INNYCH.


Powrót do wykazu artykułów o Medziugorju


[powrót do strony głównej] [mapa całej witryny] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [czasopismo "Vox Domini"] [ostatnie zmiany] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [ciekawe linki] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]FILM DVD (lub VHS) O OBJAWIENIACH MATKI BOŻEJ

25 lat objawień Matki Bożej - płyta DVDR