Orędzia Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata – 2007

[1998] [1999] [2000] [2001] [2002] [2003] [2004] [2005] [2006] [2008]

 


25.01.2007

25.02.2007

18.03.2007

25.03.2007

25.04.2007

25.05.2007 25.06.2007 25.06.2007 25.07.2007 25.08.2007
25.09.2007 25.10.2007 25.11.2007 25.12.2007 25.12.2007


Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 grudnia 2007:

Drogie dzieci, z wielką radością w sercu, przynoszę wam Króla Pokoju, aby wam udzielił swego błogosławieństwa. Wy, adorujcie Go i dajcie czas Stwórcy, za którym tęskni wasze serce. Nie zapominajcie, że jesteście przechodniami na tej ziemi i że rzeczy mogą wam dać małe radości, tymczasem poprzez mojego Syna otrzymujecie życie wieczne. Oto dlaczego jestem z wami, aby was zaprowadzić do tego, za czym tęskni wasze serce, Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

 

Doroczne orędzie otrzymane przez Jakowa w dniu 25 grudnia 2007:

Matka Najświętsza ukazała mu się z Dzieciątkiem Jezus w ramionach. Objawienie rozpoczęło się o 14.29 i trwało 6 minut. Matka Boża powiedziała:

Drogie dzieci, dziś w szczególny sposób zachęcam was do otwarcia się na Boga i do tego, aby każde z waszych serc stało się dziś miejscem narodzenia Jezusa. Drogie dzieci, przez cały ten czas, kiedy Bóg pozwala mi być z wami, pragnę was doprowadzić do radości waszego życia. Drogie dzieci, jedyną prawdziwą radością waszego życia jest Bóg. Oto dlaczego, drogie dzieci, nie szukajcie radości w rzeczach tej ziemi, ale otwórzcie wasze serca i przyjmijcie Boga. Wszystko przemija, drogie dzieci, jedynie Bóg pozostaje w waszym sercu. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 listopada 2007:

Drogie dzieci, dziś, kiedy świętujecie uroczystość Chrystusa Króla całego stworzenia, pragnę, aby On był królem waszego życia. Jedynie dając, drogie dzieci, możecie pojąć dar ofiary Jezusa na krzyżu dla każdego z was. Drogie dzieci, dawajcie czas Bogu, aby On was przemienił i aby was napełnił swą łaską, abyście wy stali się łaską dla innych. Ja jestem dla was, drogie dzieci, łaskawym darem miłości, pochodzącym od Boga, dla tego świata pozbawionego pokoju. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 października 2007:

Drogie dzieci, Bóg posłał mnie do was z miłości, abym was wprowadziła na drogę zbawienia. Wielu spośród was otwarło swe serca i przyjęło moje orędzia, lecz wielu zgubiło się w drodze i nigdy nie poznało Boga miłości pełnią swego serca. Oto dlaczego wzywam was: bądźcie miłością i światłem tam, gdzie są ciemności i grzech. Ja jestem z wami i błogosławię was wszystkich. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie. 

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 września 2007

Drogie dzieci, dziś znowu zachęcam was wszystkich do tego, aby wasze serca rozpaliła miłość najbardziej gorąca jak to możliwe do Ukrzyżowanego. Nie zapominajcie, że to z miłości do was On oddał Swe życie, abyście zostali ocaleni. Drogie dzieci, rozmyślajcie i módlcie się, aby wasze serca otwarły się na miłość Boga. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 sierpnia 2007
Drogie dzieci, dziś znowu zapraszam was do nawrócenia. Niech wasze życie, drogie dzieci, stanie się odbiciem dobroci Boga, a nie - nienawiści i niedowiarstwa. Módlcie się, drogie dzieci, aż modlitwa stanie się dla was życiem. W ten sposób odkryjecie w waszym życiu pokój i radość, jakich Bóg udziela tym, których serce jest otwarte
na Jego miłość. A wy, którzy jesteście oddaleni od miłosierdzia Boga, nawróćcie się, aby Bóg nie stał się głuchy na wasze modlitwy i aby dla was nie było za późno. Oto dlaczego, w tym czasie łaski, nawróćcie się i umieśćcie Boga na pierwszym miejscu w waszym życiu. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.  

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 lipca 2007:
Drogie dzieci, w to święto opiekuna waszej parafii zachęcam was do naśladowania życia świętych. Niechaj będą dla was przykładem i pobudzają do życia w świętości. Niech modlitwa będzie dla was jak powietrze, którym oddychacie, a nie brzemieniem. Drogie dzieci, Bóg ukaże wam swoją miłość i wy doświadczycie radości bycia moimi umiłowanymi. Bóg was pobłogosławi i da wam łaski w obfitości. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 czerwca 2007:
Drogie dzieci, dziś znowu z wielką radością w sercu wzywam was do nawrócenia. Drogie dzieci, nie zapominajcie, że wy wszyscy jesteście ważni w wielkim planie, jaki Bóg realizuje poprzez Medziugorje. Bóg pragnie nawrócić cały świat i zachęca go do zbawienia i do wejścia na drogę do Niego, który jest początkiem i końcem każdego bytu. W szczególny sposób, drogie dzieci, zachęcam was z głębi serca: otwórzcie się na tę wielką łaskę, jakiej Bóg udziela wam poprzez moją obecność tutaj. Pragnę podziękować każdemu z was za wasze ofiary i modlitwy. Ja jestem z wami i błogosławię was wszystkich. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 maja 2007:
«Drogie dzieci, proście ze mną Ducha Świętego, aby On was prowadził na poszukiwanie woli Bożej na drodze waszej świętości. A wy, którym modlitwa jest daleka, nawróćcie się, szukajcie w ciszy waszego serca zbawienia waszej duszy i karmcie ją modlitwą. Błogosławię was wszystkich z osobna moim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję, ze odpowiedzieliście na Moje wezwanie.»1

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 kwietnia 2007:

Drogie dzieci, dziś ponownie wzywam was na nowo do nawrócenia. Otwórzcie wasze serca. Ten czas, w którym jestem z wami to czas łaski, zróbcie z niego dobry użytek. Powiedzcie: "To czas dla mojej duszy". Ja jestem z wami i kocham was miłością niezmierzoną. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej w Medziugorju z 25 marca 2007:
Drogie dzieci, pragnę wam podziękować z całego serca za wasze wielkopostne wyrzeczenia. Pragnę was pobudzać, abyście z otwartym sercem żyli jeszcze postem. Przez post i wyrzeczenie, drogie dzieci, będziecie silniejsi w wierze. W Bogu, poprzez codzienną modlitwę odnajdziecie prawdziwy pokój. Ja jestem z wami i nie jestem zmęczona. Pragnę was wszystkich zaprowadzić ze Mną do Raju, dlatego każdego dnia decydujcie się na świętość. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

 

Doroczne objawienie Mirjanie Dragicević-Soldo 18 marca 2007:
Kilka tysięcy pielgrzymów zgromadziło się na modlitwie w Cenacolo. Objawienie zaczęło się o 14.07 i trwało do 14.12. Maryja powiedziała:

Drogie dzieci, przychodzę do was jako Matka z prezentami. Przychodzę z miłością i miłosierdziem. Drogie dzieci, Ja mam wielkie serce. Pragnę, aby wszystkie wasze serca oczyszczone przez post i modlitwę były w moim Sercu. Pragnę, aby razem, przez miłość nasze serca zatryumfowały. Pragnę, abyście poprzez ten tryumf ujrzeli słuszną prawdę, prawdziwą drogę i prawdziwe życie. Pragnę, abyście mogli ujrzeć mojego Syna. Dziękuję wam.
Dziewica wszystkich pobłogosławiła, także religijne przedmioty. Zwróciła uwagę, że jest to tylko jej matczyne błogosławieństwo i poprosiła o codzienne modlitwy, za tych - jak się wyraziła "których mój Syn wybrał i pobłogosławił."
Mirjana wyjaśniła, że chodzi o kapłanów.

 

Orędzie Matki Bożej w Medziugorju z 25 lutego 2007:
"Drogie dzieci! W tym okresie Wielkiego Postu otwórzcie wasze serca na Boże miłosierdzie. Ojciec Niebieski pragnie każdego z was wyzwolić z niewoli grzechu. Dlatego, drogie dzieci, wykorzystajcie dobrze ten czas i poprzez spotkanie z Bogiem w spowiedzi, porzućcie grzech i zdecydujcie się na świętość. Uczyńcie to z miłości do Jezusa, który odkupił was wszystkich swoją krwią, abyście byli szczęśliwi i żyli w pokoju. Nie zapominajcie, drogie dzieci: wasza wolność jest waszą słabością, dlatego więc poważnie podążajcie za moimi orędziami. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie."

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 stycznia 2007:

"Drogie dzieci, umieśćcie Pismo święte na widocznym miejscu w waszej rodzinie i czytajcie je. W ten sposób poznacie modlitwę sercem i wasze myśli będą w Bogu. Nie zapominajcie, że przemijacie jak kwiat polny, który jest widoczny z daleka, lecz znika w jednej chwili. Drogie dzieci, pozostawiajcie znak dobroci i miłości wszędzie, gdzie przechodzicie, a Bóg udzieli wam w obfitości swego błogosławieństwa. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie."


Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne 41-706 Ruda Śląska 6 Halemba, ul. 1-go Maja 18 zaprasza na PIELGRZYMKI do Medziugorja – POSIADA KONCESJĘ I WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

W ramach kosztów: obowiązkowa wiza, przejazd autobusem, ubezpieczenie, opłata sześciu noclegów w Medziugorju, 5 gorących posiłków (oprócz pierwszego dnia). Zgłoszenia i informacje: tel./fax: (032) 2422390 (od 11.00 do 15.00) lub 2426833; (od 17.00 do 22.00), tel. (032) 2424390, tel. kom. 0601-471527 lub 0501-340285.

ISTNIEJE  MOŻLIWOŚĆ PODSTAWIENIA AUTOBUSU W KAŻDEJ MIEJSCOWOŚCI W POLSCE – DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP PIELGRZYMKOWYCH Z PARAFII, GRUP MODLITEWNYCH, SZKÓŁ I INNYCH.

http://www.halina.com.pl


Powrót do wykazu artykułów o Medziugorju


[powrót do strony głównej] [mapa całej witryny] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [czasopismo "Vox Domini"] [ostatnie zmiany] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [ciekawe linki] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]