Orędzia Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata – 2008

[1998] [1999] [2000] [2001] [2002] [2003] [2004] [2005] [2006] [2007]

 


25.01.2008

25.02.2008 18.03.2008 25.03.2008 25.04.2008
25.05.2008

25.06.2008

25.06.2008 25.07.2008

25.08.2007

25.09.2008

25.10.2008

25.11.2008

25.12.2008

 


 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 stycznia 2009:

Drogie dzieci, dziś znowu zachęcam was do modlitwy. Niechaj modlitwa stanie się dla was ziarnem, które włożycie do Mojego Serca i które Ja przekażę od was mojemu Synowi Jezusowi dla zbawienia waszych dusz. Pragnę, drogie dzieci, aby każdy z was zakochał się w życiu wiecznym, które jest waszą przyszłością i aby wszystkie sprawy ziemskie były dla was pomocą w waszym zbliżeniu się do Boga, Stwórcy. Jestem z wami od tak dawna, ponieważ jesteście na złej drodze. Jedynie z moją pomocą, drogie dzieci, otworzycie oczy. Liczni są ci, którzy żyjąc moimi przesłaniami, pojmują, że się znajdują na drodze świętości ku wieczności. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 grudnia 2008: 
Drogie dzieci, biegacie, pracujecie, gromadzicie, lecz bez błogosławieństwa. Nie modlicie się! Dziś zachęcam was do zatrzymania się przed żłóbkiem i do medytowania o Jezusie, którego daję wam znowu dziś, aby was pobłogosławił i aby wam pomógł zrozumieć, że bez Niego nie macie przyszłości. Oto dlaczego, drogie dzieci, złóżcie wasze życie w ręce Jezusa, aby was prowadził i chronił od wszelkiego zła. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie z 25 listopada 2008:
Drogie dzieci, dziś znowu, w tym czasie łaski, zachęcam was do modlitwy o to, aby mały Jezus narodził się w waszym sercu. On, który jest samym pokojem, niechaj udzieli, poprzez was, pokoju całemu światu. Oto dlaczego, drogie dzieci, módlcie się nieustannie, za ten świat wzburzony i pozbawiony nadziei, aż się staniecie dla wszystkich świadkami pokoju. Niechaj ufność zacznie płynąć w waszych sercach jak potok łaski. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

 

Orędzie z 25 października 2008:

Drogie dzieci, w sposób szczególny zachęcam was wszystkich do modlitwy w moich intencjach, abyście waszymi modlitwami powstrzymali plan szatana na tej ziemi, która z każdym dniem oddala się bardziej od Boga. On stawia siebie na miejscu Boga i niszczy wszystko, co piękne i dobre w duszy każdego z was. Oto dlaczego, drogie dzieci, uzbrójcie się w modlitwę i post, abyście byli świadomi, jak Bóg was kocha i abyście wypełniali wolę Boga. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie z 25 września 2008:
Drogie dzieci, niech wasze życie stanie się na nowo decyzją dla pokoju. Bądźcie radosnymi posłańcami pokoju i nie zapominajcie, że żyjecie w czasie łaski, w którym Bóg, poprzez moją obecność udziela wam wielkich łask. Nie zamykajcie się, drogie dzieci, lecz korzystajcie z tego czasu i szukajcie daru pokoju i miłości dla waszego życia, aby się stać świadkami dla innych. Udzielam wam mojego matczynego błogosławieństwa. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie z 25 sierpnia 2008:

Drogie dzieci, dziś znowu wzywam was do osobistego nawrócenia. Bądźcie tymi, którzy się nawrócą i swoim życiem będą dawać świadectwo, będą kochać, przebaczać i wnosić radość Zmartwychwstałego na ten świat, w którym mój Syn umarł, a w którym ludzie nie odczuwają potrzeby szukania Go ani odkrywania Go we własnym życiu. Wy, adorujcie Go i niech wasza nadzieja będzie nadzieją dla tych serc, które nie mają Jezusa. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie z 25 lipca 2008:

«Drogie dzieci w tym czasie, kiedy myślicie o wypoczynku waszego ciała Ja zachęcam was do nawrócenia. Módlcie się i pracujcie tak, aby wasze serce tęskniło za Bogiem Stwórcą, który jest prawdziwym odpoczynkiem dla waszej duszy i dla waszego ciała. Niech On ukaże wam swoje oblicze i niech wam udzieli swego pokoju. Ja jestem z wami i oręduję przed Bogiem za każdym z was. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie

 

Wizja z 25 czerwca 2008 (dana Iwance Ivanković-Elez):

Objawienie trwało 6 minut, Ivanka miała je w swoim domu rodzinnym. W czasie objawienia obecna była tylko najbliższa rodzina: mąż i troje dzieci. Iwanka powiedziała po nim: "Matka Boża mówiła mi o dziewiątej tajemnicy. Udzieliła nam matczynego błogosławieństwa."
 

Orędzie z 25 czerwca 2008:

Drogie dzieci, dziś znowu z wielką radością w sercu, zapraszam was do podążania za mną i słuchania moich orędzi. Bądźcie radosnymi posłańcami radości i miłości w tym świecie pozbawionym pokoju. Ja jestem z wami i błogosławię was wszystkich wraz z moim Synem Jezusem Królem Pokoju. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

 

Orędzie z 25 maja 2008:

«Drogie dzieci, w tym czasie łaski, kiedy Bóg pozwolił mi być z wami, zachęcam was na nowo, drogie dzieci, do nawrócenia. Pracujcie dla zbawienia świata w szczególny sposób dopóki jestem z wami. Bóg jest miłosierny i udziela szczególnych łask, zabiegajcie więc o nie w czasie modlitwy. Ja jestem z wami i nie zostawiam was samych. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.»

 

Orędzie z 25 kwietnia 2008

«Drogie dzieci, dziś znowu zachęcam was do wzrastania w miłości Boga, tak jak kwiat, który odczuwa ciepłe wiosenne promienie. W ten sposób, drogie dzieci, wy również wzrośniecie w miłości Boga i zaniesiecie tę miłość wszystkim tym, którzy są oddaleni od Boga. Szukajcie woli Boga i czyńcie dobrze wszystkim, których Bóg umieścił na waszej drodze. Bądźcie światłem i radością. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.»

 

Orędzie z 25 marca 2008:

"Drogie dzieci, zachęcam was do pracy nad waszym osobistym nawróceniem. Jesteście jeszcze daleko od spotkania Boga w waszym sercu. Zatem poświęcajcie w miarę możliwości więcej czasu na modlitwę i na adorację Jezusa w Najświętszym Sakramencie Ołtarza, aby On przemienił was i włożył w wasze serca wiarę żywą i pragnienie życia wiecznego. Wszystko przemija, drogie dzieci, jedynie Bóg pozostaje. Ja jestem z wami i zachęcam was z miłością. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie."

 

Doroczne orędzie otrzymane przez Mirjane Dragicevic-Soldo w dniu 18 marca 2008 w Medziugorju.

Kilka tysięcy pielgrzymów zgromadziło się na modlitwie we Wspólnocie Cenacolo. Objawienie rozpoczęło się o 14:01 i trwało do 14:08. Mirjana przekazała:
Nigdy nie widziałam, aby Najświętsza Panna zwracała się do nas w ten sposób. Wyciągała do nas ramiona i z tak wyciągniętymi rękoma mówiła:
"Drogie dzieci, dziś wyciągam do was ręce. Nie bójcie się ich przyjąć. One pragną dać wam miłość, pokój i pomóc wam w zbawieniu. Oto dlaczego, drogie dzieci, przyjmijcie je. Napełnijcie moje serce szczęściem, a Ja poprowadzę was ku świętości. Droga, po której was prowadzę, jest trudna, pełna doświadczeń i upadków. Ja będę z wami i moje ręce was podtrzymają. Bądźcie wytrwali, abyśmy na koniec tej drogi, mogli wszyscy razem, z radością i miłością, ująć za rękę mojego Syna. Chodźcie ze Mną, nie lękajcie się. Dziękuję wam."

 

Orędzie z 25 lutego 2008: Drogie dzieci, w tym czasie łaski wzywam was na nowo do modlitwy i do umartwienia. Niech wasz dzień będzie utkany z małych gorliwych modlitw za tych wszystkich, którzy nie poznali miłości Boga. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

Orędzie z 25 stycznia 2008: «Drogie dzieci, wraz z czasem Wielkiego Postu zbliżacie się do czasu łaski. Wasze serce jest jak ziemia zaorana i przygotowana na przyjęcie owocu, który będzie wzrastał jako dobro. Wy, drogie dzieci, jesteście wolni, aby wybrać dobro lub zło. Oto dlaczego zapraszam was do modlitwy i postu. Zasiewajcie radość, a owoc radości zakiełkuje w waszych sercach dla waszego dobra i inni zobaczą go i otrzymają poprzez wasze życie. Wyrzeknijcie się grzechu i wybierzcie życie wieczne. Ja jestem z wami i wstawiam się za wami u mojego Syna. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.»  


Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne 41-706 Ruda Śląska 6 Halemba, ul. 1-go Maja 18 zaprasza na PIELGRZYMKI do Medziugorja – POSIADA KONCESJĘ I WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

W ramach kosztów: obowiązkowa wiza, przejazd autobusem, ubezpieczenie, opłata sześciu noclegów w Medziugorju, 5 gorących posiłków (oprócz pierwszego dnia). Zgłoszenia i informacje: tel./fax: (032) 2422390 (od 11.00 do 15.00) lub 2426833; (od 17.00 do 22.00), tel. (032) 2424390, tel. kom. 0601-471527 lub 0501-340285.

ISTNIEJE  MOŻLIWOŚĆ PODSTAWIENIA AUTOBUSU W KAŻDEJ MIEJSCOWOŚCI W POLSCE – DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP PIELGRZYMKOWYCH Z PARAFII, GRUP MODLITEWNYCH, SZKÓŁ I INNYCH.

http://www.halina.com.pl

Powrót do wykazu niektórych artykułów o Medziugorju.


[powrót do strony głównej] [mapa całej witryny] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [czasopismo "Vox Domini"] [ostatnie zmiany] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [ciekawe linki] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]