Medziugorje w telewizji satelitarnej?


Narazie odpowiedź brzmi: NIE, ale może już wkrótce plan ten zostanie zrealizowany? Denis Nolan, przewodniczący Children of Medjugorje, pisze o tym tak, budząc nadzieję:

Jan Paweł II 13 lipca 2003 roku ubolewał nad tym, że „chrześcijanie utracili dziś pamięć” i że „kultura europejska to milczące odstępstwo za strony ludzi, którzy mają wszystko, czego potrzebują i żyją tak, jakby Bóg nie istniał”. Aby odzyskać nadzieję „trzeba powrócić do Chrystusa”. Papież przypomniał nam także 9 czerwca 2003 roku, że Maryja „nadal przedstawia pamięci wierzących historyczne fakty, jakie stanowią podstawy wiary.”

W listopadzie 2003, kiedy przybyłem do Medziugorja Kathleen Martin powiedziała mi: „Jak bardzo modlę się w twoich intencjach!” „W jakich?” – zapytałem. Ona mi odpowiedziała: „Nie wiem, ale wiem, że są ważne!” Wyjaśniła mi też, że jednym z wielkim priorytetów Papieża jest współpraca chrześcijan po to, aby dać miejsce Chrystusowi w mediach. Kathleen wiedziała jednak, że pracowałem od lat nad jednym projektem: wykorzystać technologię satelitarną, aby ukazać światu wydarzenia w Medziugorju na codzień i bezpośrednio, poprzez telewizję. Na dwa lata przed śmiercią o. Slavko Barbaricia rozmawiałem z nim o tym planie i jestem przekonany, że wspiera teraz jego realizację.

Nieco później, jakby w efekcie modlitwy Kathleen, miałem spotkanie, na którym przedstawiono mi projekt studia telewizyjnego. Zapytałem, ile jego realizacja mogłaby kosztować. „100 tysięcy dolarów” – usłyszałem. Powiedziałem, że nie mam ani grosza, jednak pieniądze nie będą przeszkodą. Bóg zatroszczy się o finanse, jeśli projekt ten posłuży planom Maryi. Jednak zacząłem się niepokoić, gdyż wchodziliśmy na teren telewizji, zatem na teren, jaki szatan uważa za swoją własność. Z pewnością nie będzie patrzył przychylnym okiem na to, że swój czas antenowy ma dzielić z Matką Bożą! Poprosiłem więc najpierw wszystkich, abyśmy uklękli i odmówili dziesiątkę różańca, prosząc o opiekę na projektem. Potem udałem się w drogę powrotną. Zanim dotarłem do domu już ktoś zaoferował mi 100 tys. dolarów na początek!


[powrót do strony głównej] [mapa całej witryny] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [ostatnie zmiany] [pismo "Vox Domini"] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [ciekawe linki religijne w różnych językach] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]FILM DVD (lub VHS) O OBJAWIENIACH MATKI BOŻEJ

25 lat objawień Matki Bożej - płyta DVDR