wynagr.jpg (5895 bytes) "Przychodzę do was jak Żebrak w łachmanach i boso, z wargami wysuszonymi, błagając i jęcząc o odrobinę miłości..." MIŁOŚĆ WYNAGRADZAJĄCA (90 min.)

Kaseta zawiera nagrania fragmentów pism mistyków chrześcijańskich z różnych epok z komentarzem. Teksty ich ukazują wielką głębię cierpienia zadawanego do dziś Bogu i uczą, jak pocieszać Boga przez podejmowanie aktów wynagradzających. W wielu współczesnych pismach mistyków pojawia się wezwanie do wynagradzania Bogu (Vassula, Maria Valtorta). Prosiła też o to Matka Boża w Fatimie.

Zamów w sklepie. Zob. też wersję CDmp3.


[powrót do wykazu kaset AUDIO] [powrót do strony głównej] [mapa całej witryny] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [czasopismo "Vox Domini"] [ostatnie zmiany] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [ciekawe linki] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]