„Prawdziwe Życie w Bogu" VHS, Pal. 95 min.

   Cena 13 zł


Pierwsze spotkanie z Vassulą w Polsce, w 1994 roku, w kościele Księży Marianów, w Warszawie. Niezwykła atmosfera tego spotkania, które odbyło się w kościele na Stegnach, skupienie, serdeczna reakcja obecnych na świadectwo Vassuli wszystko to nadaje szczególną wartość temu nagraniu. Jest ono zarazem jakby wstępem do lektury Orędzi dla każdego, kto jeszcze się z nimi nie zapoznał. Vassula zapoznała obecnych zarówno z początkami swego nawrócenia, jak i podjęła główne wątki Orędzi, zaznaczając wyraźnie, iż przesłanie to jest Listem Miłosnym Boga do stworzenia, przeznaczonych dla każdego człowieka.

 Z O B A C Z    F R A G M E N T    F I L M U


ZAMÓW W NASZYM SKLEPIE


W SPRZEDAŻY:


Wykaz produktów z cenami na stronie wydawnictwa nie stanowi oferty zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą więc czasem - przez błąd systemu - różnić się nieznacznie od rzeczywiście obowiązujących, za co z góry przepraszamy. Dokładamy wszelkich starań, aby strona była aktualizowana. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie. Zwracamy tez uwagę, iż sklep internetowy jest obsługiwany przez niezależną od wydawnictwa firmę (BH Lumen). Jakkolwiek staramy się, aby ceny były zgodne, prosimy o wzięcie tego faktu pod uwagę przy składaniu zamówień. Powyższa oferta nie stanowi zatem oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

[powrót do wykazu kaset VIDEO] [powrót do strony głównej] [mapa całej witryny] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [czasopismo "Vox Domini"] [ostatnie zmiany] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [ciekawe linki] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]