ROZEZNAWANIE OBJAWIEŃZastanawiasz się nad tym, czy "objawienia prywatne" są potrzebne i jakie mają znaczenie? Przeczytaj!

     Jednym z zasadniczych tematów podejmowanych na łamach pisma „Vox Domini" jest problem rozeznawania pojawiających się obecnie, licznie jak nigdy dotąd, objawień prawdziwych i fałszywych. Prezentujemy te nadzwyczajne zjawiska, które – zgodnie z przedstawionymi regułami – wydają się wiarygodne oraz wskazujemy na inne jako wątpliwe. Oto kilka artykułów na ten właśnie temat. Mogą one służyć pomocą pragnącym posiąść wiedzę na temat tego: JAK ROZEZNAWAĆ.


[powrót do strony głównej] [mapa całej witryny] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [ostatnie zmiany] [pismo "Vox Domini"] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [ciekawe linki religijne w różnych językach] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]