Świadectwa czytelników "Prawdziwego Życia w Bogu" z listów do Wydawnictwa


Wszystkie listy są przechowywane w archiwum, jednak ponieważ Czytelnicy nie pisali ich w celu opublikowania, dlatego zachowujemy ich anonimowość:

Odkąd pochłonęło mnie Prawdziwe Życie w Bogu moim głównym celem jest to, aby przez lekturę tych orędzi bardziej zbliżyć się do Boga. Oddaję się modlitwie za ocalenie dusz. Z każdym kolejnym przeczytanym tomem coraz bardziej myślę w kategoriach Mistycznego Ciała Chrystusa, Kościoła, którym i ja jestem.

Gerald Connelly - Broomall, Pensylwania

Ostatnio zacząłem poznawać orędzia dane Vassuli i żyć nimi. Zajmuję się upośledzonym umysłowo synem. Cenne wskazówki od Pana umocniły mnie. Zrozumiałem, że Bóg pragnie, abyśmy okazywali Mu miłość przez spełnianie Jego woli.

Juan Alfonso Aspillaga - Lima, Peru

Mniej więcej pięć lat temu dostałam pierwszy tom Prawdziwego Życia w Bogu i zaczęłam czytać orędzia. Wiele z nich niezwykle mnie przejęło, a po przeczytaniu tego mówiącego o Ukrzyżowaniu rozpłakałam się i głęboko współczułam naszemu Panu. Jednak po jakimś czasie zaczęłam wątpić w ich prawdziwość. Przygnębiły mnie te gorące słowa miłości, jakie Jezus mówił Vassuli. Nie mogłam pojąć, że mogły one być także wypowiadane do mnie. Nie chciałam także stawiać czoła przeciwnikom orędzi. Oddałam tomy, które dostałam. Później poczułam silne wezwanie do powrotu do Pana i zapragnęłam wrócić do tej lektury. Było mi przykro, że pozbyłam się książek.

Kiedy znalazłam stronę http://www.tlig.org i orędzia, znowu zaczęłam je czytać. Szukałam jakiś błędów. Powiedziałam sobie, że przestanę czytać, jeśli znajdę. Znalazłam jedynie wspaniałe uczucie Bożej MIŁOŚCI i Jego OBECNOŚCI. Czułam, że Jezus jest ze mną. W świetle wydarzeń dziejących się na świecie, np. okrucieństwa w Kosowie, trochę łatwiej jest mi zrozumieć zło. Usłyszałam wezwanie, aby żyć dla Boga. Czasami to trudne, ale tym razem wytrwam. Orędzia pomogły mi poczuć obecność Boga i obecność mojego drogiego Zbawiciela.

N.N., Kanada

Po tym jak przeczytałem kilka tomów Prawdziwego Życia w Bogu, nagle poczułem zapał i nadzieję na powrót do Boga. Prawie utraciłem wiarę, czasami byłem obłudny, szydziłem z Boga. Modliłem się, ale nie znałem znaczenia modlitwy, dopóki mój brat nie dał mi Orędzi. Wtedy zrozumiałem, że Bóg żyje i zawsze jest przy mnie. Poprosiłem Jezusa, by mi wybaczył i pokazał, jak spełniać Jego wolę. Ostatecznie zrozumiałem, że wszystko, co robimy, trzeba robić z miłości. A im bardziej próbowałem, tym mocniej szatan starał się mnie osłabić. Zagłębiałem się w orędzia, aż odkryłem jak ważna jest rola Ducha Świętego w nawróceniu.

Dziękuję Jezusowi za to, że żyję. Bez Ducha Świętego już byłbym martwy.

Leonard T. Panjaitan -  Indonezja

Przekład z ang.: Magdalena Bromboszcz


k02.gif (967 bytes) Vassula o swoim charyzmacie
k02.gif (967 bytes) Kasety audio
k02.gif (967 bytes) Kasety video
k02.gif (967 bytes) Całość Orędzi (on line)
k02.gif (967 bytes) Witryna Międzynarodowego Stowarzyszenia "True Life in God"

[powrót do strony głównej] [mapa całej witryny] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [ostatnie zmiany] [pismo "Vox Domini"] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [ciekawe linki religijne w różnych językach] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]