Serce Jezusa i Maryi


"Dziś, jeśli głos Jego usłyszycie, nie zatwardzajcie serc waszych..." (Hbr 4,7)
 «GŁOS PANA» – Pismo ewangelizacyjne nr 4-5 (89-90) 2003

http://www.voxdomini.com.pl sklep@voxdomini.com.pl

ISSN 1232-7492
Mapa witrynyAKT POŚWIĘCENIA RODZINY NAJŚWIĘTSZEMU SERCU JEZUSA

Panie Jezu Chryste, nasz Zbawicielu!

Przyszedłeś na świat, aby zapalić ogień Bożej miłości, i pragniesz, aby zapłonął on we wszystkich sercach. Chcesz dokonać tego również przez rodziny, które będą się kierować prawem Ewangelii.

Do tych rodzin należeć chcemy. Dlatego dziś Twemu Sercu, które nas tak bardzo ukochało, poświęcamy na zawsze naszą rodzinę. Twojemu panowaniu poddajemy nasze umysły w prostej i żywej wierze. Poddajemy Tobie naszą wolę i serca, przyjmując Twoje przykazania. Chcemy zawsze żyć Twoim życiem jak latorośle w winnym krzewie, strzec łaski uświęcającej, jednoczyć się z Tobą w codziennej modlitwie, w Ofierze i Komunii świętej.

W łączności z Kościołem i jego pasterzami będziemy walczyć z grzechem, bronić świętości małżeństwa i poczętego życia, dbać o chrześcijańskie wychowanie młodzieży katolickiej. Będziemy strzec rodziny przed pijaństwem i nienawiścią.

Bądź, Panie Jezu, Królem i Zjednoczeniem naszych serc. Błogosław nam w pracy i odpoczynku, w pomyślności i w chwilach niedoli. Spraw, aby kiedyś cała nasza rodzina, na zawsze zjednoczona z Tobą, wielbiła w niebie Twoje miłosierdzie. Amen.

W NUMERZE 4-5/2003 m. in.:

Pełna wersja pisma tylko drukiem w prenumeracie pocztowej

 

Orędzie Matki Bożej z Medziugorja z 25 maja 2003:

«Drogie dzieci, dziś znowu zachęcam was do modlitwy. Odnówcie waszą osobistą modlitwę i w sposób szczególny proście Ducha Świętego, aby wam pomógł modlić się sercem. Oręduję za wami wszystkimi, małe dzieci, i wszystkich was zapraszam do nawrócenia. Jeśli wy się nawrócicie, wszyscy wokół was także zostaną odnowieni i modlitwa będzie dla nich radością. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.»

Powrót do strony głównej Wydawnictwa "Vox Domini"

Powrót do początku tej strony

Archiwum pisma "Vox Domini"


[powrót do strony głównej] [mapa całej witryny] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [ostatnie zmiany] [pismo "Vox Domini"] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [ciekawe linki religijne w różnych językach] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]