Vassula Rydén – Modlitewnik dla grup

Vassula Ryden

MODLITEWNIK DLA GRUP „PRAWDZIWEGO ŻYCIA W BOGU”

Modlitewnik, który służyć może wszystkim, pragnącym modlić się we wspólnocie, zgodnie ze wskazówkami przygotowanymi przez Vassulę. Jest przewodnikiem po takiej modlitwie, w gronie przyjaciół, w rodzinie, a czasem nawet, jeśli nie ma innej możliwości, indywidualnie.

Wiele razy Vassula zachęcała czytelników „Prawdziwego Życia w Bogu” do gromadzenia się na wspólnej modlitwie dla poświęcenia czasu Bogu i Matce Najświętszej; dla uczczenia Ojca, Syna i Ducha Świętego; dla otwarcia się na łaskę Bożą i głębszego poznania słów, jakie Bóg kieruje do współczesnego świata poprzez Orędzia oraz tych, z jakimi zwracał się od wieków poprzez Pismo Święte; dla poznania we własnym sercu, jak najlepiej na nie odpowiedzieć; dla zaczerpnięcia na modlitwie mocy do życia według Bożej woli.

Zachęcamy wszystkich, którzy szukają wskazówek dotyczących tego, jak przeprowadzić spotkanie modlitewne, do zapoznania się z «Modlitewnikiem…». Jest to pierwsze polskie wydanie, oparte na wydaniu angielskim. Zawiera podstawowe informacje o trynitarnej duchowości „Prawdziwego Życia w Bogu”; dokładne informacje o przebiegu spotkania oraz liczne modlitwy, a także rozważania do wszystkich tajemnic Różańca Świętego.

ISBN: 83-86092-78-5
objętość: 48 stron, format: 145 x 205 mm
oprawa miękka, szycie drutem

Link do sklepu

Więcej o Vassuli Rydén na stronie jej poświęconej: http://www.vassula.pl