Tryptyk Królowej Pokoju – DVD

Tryptyk Królowej Pokoju. Przesłanie Matki Bożej z Medziugorja.

Na płycie DVD:

Film „Tryptyk Królowej Pokoju”, zrealizowany w Medziguorju, który przedstawia treść i znaczenie orędzia Matki Bożej, owoce i świadectwa, także opinię Jana Pawła II o Medziugorju. Jako dodatek na filmie: m. in. przedstawienie widzących z Medziugorja; wszystkie Orędzia Matki Bożej 1984-2006 w pliku pdf. Płyta tłoczona.

Jeśli byłeś lub byłaś już w Medziugorju – odżyją wszystkie wspomnienia. Jeśli nigdy nie było Ci dane tam być – poczujesz się tak, jakbyś osobiście odwiedził Matkę Bożą w miejscu, które wybrała, aby z niego przemówić do świata i pozostać tak długo, jak długo będzie to dla nas konieczne, a przez Dobrego Ojca Niebieskiego dopuszczone. Poznasz widzących, ujrzysz ścieżki, którymi kroczą pielgrzymi, zobaczysz też miejsca, w których się modlą, ich oczekiwania i owoce kontaktów z najlepszą z Matek, którymi zechcieli się podzielić.

Płyta ta ukaże Ci jednak przede wszystkim, czego w Swojej szkole miłości naucza Matka Boża, przekazując co miesiąc Swe słowa i ujmując za rękę każdego, kto pozwala się Jej prowadzić na drodze do coraz większej świętości, a ostatecznie – do zbawienia i spotkania z Jej Synem w wieczności.

Jest na tej płycie również miejsce na często zapominane lub nieprzytaczane słowa Ojca Świętego Jana Pawła II o Medziugorju oraz innych osób z hierarchii Kościoła katolickiego, których zdanie może być wyznacznikiem dla wątpiących, a przynajmniej skłonić ich do refleksji.

Link do sklepu

Nagranie filmu dostępne jest także na kasecie VHS oraz w postaci audio CDmp3 na płycie o objawieniach Matki Bożej w XIX i XX w.